Aktuality

Zvládněte prvák i další studium s Kurzem přežití na Ostravské. Ten najdete přímo na OUpeneru

Studentky a studenti prvních ročníků, zbystřete! Poradenské a kariérní centrum OU si pro vás připravilo speciální Kurz přežití na Ostravské, a to přímo na OUpeneru! Zúčastněte se, zjistěte vše potřebné a usnadněte si své vysokoškolské začátky.

I letos na OUpeneru společně zahájíme nový akademický rok! Součástí bude imatrikulace prvních ročníků na schodech City Campusu OU

OUpener, den plný zábavy, hudby a skvělé atmosféry, se koná už 25. září! Nejenže oficiálně zahájíme nový akademický rok, setkáme se po dlouhých prázdninách, přivítáme u nás první ročníky, ale také ukážeme, že studentský život na Ostravské znamená mnohem víc než jen učebnice a přednášky.